Дуплексне сканування брахіоцефальних артерій

В новому ексклюзивному матеріалі ми раді представити авторський курс Оксани Анатоліївни Ковалевської, провідного спеціаліста в галузі УЗ діагностики. Повний курс — Дуплексне сканування брахіоцефальних артерій, який складається з шести онлайн занять по 2 години кожен.

Цей курс не просто відкриває глибокі знання на практичних прикладах, але и точну діагностику, яка може відігравати ключову роль у прийнятті критично важливих медичних рішень.

Один із таких прикладів — цікавий клінічний випадок, з яким Оксана Анатоліївна зіткнулася у своїй практиці. Цей випадок підкреслює важливість УЗ діагностики в оцінці необхідності хірургічного втручання.

Тож почнемо:

Судинні хірурги звернулися до Оксани Анатоліївни, аби на основі даних комп’ютерної томографії (КТ) та ангіографії визначити, спитати, чи потрібна операція?

Завдяки глибокому аналізу та застосуванню правил визначення стенозу на УЗ зображенні, Оксана Анатоліївна дійшла висновку, що оперативне втручання не потрібне.

Як це було дивіться нижче

Цей висновок не лише вберіг пацієнта від непотрібного ризику, а й підкреслив значущість УЗ діагностики як засобу запобігання зайвих медичних процедур.

Це лише невелика частина того багатого досвіду та знань, якими вона ділиться у своєму курсі.

Якщо вас зацікавив цей приклад, пропонуємо подивитися весь курс цілком, доступ до якого можна знайти за посиланням нижче

Добавить комментарий