Нефрологія та андрологія з УЗ дослідженнями

Підніміть свої навички УЗД на новий рівень з курсом «Нефрологія та андрологія з УЗ дослідженнями»

Александр Хелая

Вітаємо вас на нашій унікальній освітній платформі, де ми прагнемо надати вам найактуальніші та найважливіші медичні знання. Ми раді представити наш новий онлайн курс, який зосереджений на нефрології та андрології у поєднанні з ультразвуковими дослідженнями.

Вартість придбаного курс (чотирех занять) — 1000 грн.

До нашого курсу «Нефрологія та андрологія з УЗ дослідженнями» ми запросили визначного іноземного спікера, Александр Хелая (MD, PhD, андролог, уролог, голова секцій андрології Грузинської асоціації урологів, керівник напрямку чоловічого здоров’я Національний центр урології ім. академіка Л. Манагадзе, член Європейської асоціації урологів (Тбілісі, Грузія) який є одним з провідних експертів у цій сфері.

Це унікальна можливість навчатися у професіонала, котрий володіє величезним клінічним досвідом в області урології та нефрології і при цьому є висококласним спеціалістом ультразвукової діагностики.

Цей курс стане надійним путівником не тільки для тих, хто вже має досвід використання УЗД у своїй практиці, але й для лікарів-початківців, які бажають освоїти ці важливі навички. Ми готові надати вам усі необхідні знання для того, щоб ви могли ефективно використовувати УЗД у вашій повсякденній медичній практиці.

Вартість придбаного курс (чотирех занять) — 1000 грн.

Не зволікайте, підписуйтесь на наш канал MedicalBridge

**Приєднуйтесь до нас та вдосконалюйте свою мед

Добавить комментарий