Онлайн-навчання лікарів

Шановні колеги! Ми раді поділитися враженнями про проведене онлайн-мероприяття нового формату!

12 червня 2018 року Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, кафедрою гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО, Українською гастроентерологічною асоціацією разом із компанією «Medical Bridge» була проведена перша онлайн-сесія Національної школи гастроентерологів, гепатологів України в новому форматі — онлайн-навчання.

Тема сесії: «Хвороби печінки. Сучасні підходи до діагностики та лікування». Це нова форма онлайн-навчання для лікарів, яка дозволяє отримувати знання, обмінюватися досвідом не будучи жорстко прив’язаним до місця проведення. Для цього потрібні лише Інтернет і будь-який пристрій, на якому можна дивитися онлайн-трансляцію. Крім того, завдяки можливості переглянути запис, навчатися можна в будь-який зручний час.

Наша спільна ідея полягала в проведенні навчального заходу, в якому був би тільки високоякісний науковий контент без участі фармацевтичних компаній, без реклами та заінтересованості, з можливістю отримання сертифіката учасника. І нам це вдалося!

Хочеться подякувати всім, хто брав участь у цьому заході. І в першу чергу — професору Харченко Наталії В’ячеславівні за організацію та доповідь на тему: «Стеатогепатит. Сучасні підходи до ведення хворих».

Дякуємо за цю подію від авторитетних спікерів та якісне технічне забезпечення проведення заходу з боку співробітників компанії «Medical Bridge». Особлива вдячність висловлюється професору Ігорю Анатолійовичу Зайцеву, який зробив доповідь про гепатоцеллюлярну карциному, та професору Галіні Анатоліївні Анохіній за доповідь про роль печінки в процесах метаболізму та особливостях дієтичного харчування при захворюваннях печінки. Вони зробили велику роботу та підготували змістовні та корисні доповіді.

Ми вдячні всім учасникам першої онлайн-сесії Школи гастроентерологів та гепатологів України за підтримку та теплі відгуки, які ви залишили, а також за бажання брати участь у подібних заходах в майбутньому. Це захід став початком серії нового формату освітніх онлайн-заходів. Ваші теплі слова та підтримка надихають нас іти далі.

Вже 18 вересня 2018 року відбудеться друга онлайн-сесія Національної Школи гастроентерологів та гепатологів України, науковим керівником якої є член-кореспондент НАМН України, професор Харченко Н.В. Слідкуйте за анонсами та реєструйтеся на онлайн-навчання! Онлайн-навчання — це зручно, сучасно та ефективно.

З повагою, оргкомітет Школи та директор компанії «Medical Bridge».

Добавить комментарий