Відгук Зуєва Костянтина Олександровича

 

Друзі вже не перший раз публікую статті про можливості комунікувати через канал — вебінар.

І ось продовження, а нижче ви знайдете записи минулих вебінарів.

25 квітня провели вебінар для сімейних лікарів та ендокринологів.  Тема вебінара: «Мультифакторний підхід в лікуванні цукрового діабету II типу.
Конспект практичного лікаря». Спікером ми обрали Зуєва Костянтина Олександровича, спеціаліста в галузі ендокринології, кандидата медичних наук.

На вебінарі ми зібрали близько 150 лікарів зі всієї України. Протягом двох годин лікарі уважно слухали доповідача та задавали йому запитання. Ми отримали близько 40 запитів від лікарів на відправку їм матеріалів доповіді.

Хочемо висловити свою подяку Костянтину Олександровичу, як спікеру та компанії «Фармак» за підтримку у проведені вебінару.

Зазвичай відгуки залишають тільки слухачі але нам було цікаво, як оцінить проведення вебінара лектор і які його враження. Нижче публікуємо відгук Костянтина Олександровича.

Зуєв Костянтин Олександрович

«Дозвольте подякувати організатору компанії Medical-Bridge і спонсору компанії Фармак за можливість спілкування з лікарями-колегами на цьому вебінарі.

На мою думку вебінар є дуже цікавою новою формою обміну інформацією для всіх нас. Сучасному лікарю це неоціненна можливість, не виходячи з ординаторської чи власного кабінету, отримати найсвіжішу інформацію, задати питання і отримати відповіді. Для лектора вебінар – це можливість передати свої знання тим, хто, на жаль з різних обставин не взмозі доїхати на чергову конференцію в інше місто. Приємною несподіванкою була також можливість усіх зацікавлених у моєму вебінарі подивитися його навіть після закінчення в будь-який інший день, що додатково збільшило аудиторію. Звичайна лекція, на жаль, не дає таких можливостей слухачам.

Особисто для мене було трохи незвичним не бачити аудіторії, її реакції на висловлювані думки. Проте, по заданим питанням в кінці вебінару і статистиці тих, хто додивився вебінар до кінця стало зрозумілим, що подоланий марафон майже двогодинного перебування онлайн був не даремним. Дякую усім колегам за активну участь. До нових зустрічей на вебінарах!»

У наступній статті ми більш детально розповімо про всі тонкощі проведення та організації вебінарів — залишайтесь з нами.

Минулі вебінари:

  1. «Кандидозный вульвовагинит. Есть ли пути преодоления резистентности». 17 травня

2. «Сучасні технології в хірургічному лікуванні гострого некротичного панкреатиту» 30 травня

 

Спасибі, що дочитали до кінця залишайтесь з нами.

Добавить комментарий